Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

Krok 1

Przesłanie nam swojego CV

Na naszej stronie internetowej oraz na profilu Mabion na LinkedIn znajdziesz aktualne oferty pracy. Wyślij nam swoje CV, a my zweryfikujemy Twoją kandydaturę pod kątem spełnienia warunków formalnych oraz zgodności z profilem oferowanego stanowiska.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe, kliknij tutaj.

Krok 2

Pierwszy kontakt

Pierwszy kontakt z naszej strony to najczęściej wywiad telefoniczny przeprowadzony przez Specjalistę ds. Rekrutacji i HR. Podczas rozmowy poprosimy Cię o wstępne przedstawienie Twojej dotychczasowej kariery zawodowej i udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o firmie lub stanowisku, na które aplikujesz, możesz nas o to zapytać.

Po wstępnej weryfikacji i uzyskaniu z niej pozytywnego wyniku, zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji, którym będzie wideorozmowa, rozmowa telefoniczna lub spotkanie w siedzibie firmy.

Krok 3

Test wiedzy

Możemy zaprosić Cię do uzupełnienia testu wiedzy, jest to związane ze specyfiką stanowiska, na które aplikujesz – informację o tym umieszczamy w ogłoszeniu o pracę. Jest to test, składający się z pytań otwartych oraz zamkniętych.

Test trwa od 30 minut do 1 godziny. O wyniku testu i dalszych krokach dowiesz się telefonicznie lub mailowo po upływie tygodnia.

Krok 4

Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowę rekrutacyjną przeprowadza osoba reprezentująca dział oraz Specjalista ds. Rekrutacji i HR. Podczas spotkania opowiemy Ci o specyfice stanowiska, na które aplikujesz oraz naszych oczekiwaniach względem Twojej osoby, których spełnienie jest niezbędne w celu ubiegania się o zatrudnienie. Pozostały czas poświęcimy na to, by dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Jeżeli posiadasz dyplomy i certyfikaty, którymi chcesz się pochwalić – zabierz je ze sobą.

Na spotkanie zarezerwuj sobie około jednej godziny. Po rozmowie poinformujemy Cię telefonicznie o wyniku rekrutacji.

Krok 5

Zatrudnienie

Kiedy wszystkie etapy rekrutacji przebiegną pomyślnie i zapadnie decyzja o podjęciu współpracy w Mabion S.A. to … witamy w zespole! Przedstawiciel naszej Komórki ds. Kadr skontaktuje się z Tobą i przedstawi wszystkie aspekty dotyczące zatrudnienia. Kilka dni przed Twoim pierwszym dniem pracy w Mabion S.A. otrzymasz od nas wiadomość mailową z najważniejszymi informacjami.

ico-twoja_kar_proces_rek_apla_1

Pamiętaj!
Na każdym etapie rekrutacji jesteśmy dostępni online na portalu LinkedIn oraz pod numerem telefonu:
785 250 598 (Ewa Zawiasa). Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 9:00-15:00.

Jeśli masz pytania o proces rekrutacji, zapraszamy do kontaktu!